15. Emirdağ Gurbetçi Festivali Başlıyor… Afyon 2022 Emirdağ Canlı İzle

15. Emirdağ Gurbetçi Festivali ne zaman başlıyor? kaç gün sürecek? festival programı nedir? Hangi sanatçılar gelecek? Festival adresi ve google konumu nedir? Saat kaçta başlayacak ve bitecek?

11.07.2022

Yaz boyunca binlerce insana nefes aldıracak, müziğe ve eğlenceye doymalarını sağlayacak Emirdağ Gurbetçi Festivalinin takvimi belli oldu. Gurbetin Başkenti Emirdağ´da pandemi nedeniyle ara verilen gurbetçi festivali iki yıllık aranın ardından yeniden başlıyor. 12 – 22 Temmuz tarihleri arasındaki Festivalde pek çok ünlü sanatçı sahne alacak. Eşsiz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanan Emirdağ Gurbetçi Festivali, 12 Temmuz Salı günü kapılarını aralayacak…

Geniş bir müzik yelpazesinin sunulacağı festivalde, ünlü sanatçılar, DJ performansları, sosyal medya fenomenleri, sıra gecesi, alışveriş çadırları, lunaparklar, sergiler, yarışmalar, yöreye özgü lezzetlerin yer aldığı stantlar, el sanatları, alan etkinlikleri, çeşitli gösteriler, sürprizler ve çok daha fazlası ile gerçekleşecek olan Emirdağ Gurbetçi Festival’i birbirinden başarılı performansların yanı sıra eğlenceli birçok aktiviteye de ev sahipliği yapacak.

12 Temmuz Emirdağlı Edeler- Gökçe
13 Temmuz Grup Gentlemen – İsmail Altunsaray
14 Temmuz Eslem Aktürk – Ahmet Akın
15 Temmuz – Milli Birlik ve Demokrasi Günü Etkinlikleri
16 Temmuz – Rafadan Tayfa (Yurtdışı Türkler Topluluğu Başkanlığı) – Sinan AKÇIL – Dj Tuğba
17 Temmuz Onursal – Burak Bulut & Kurtuluş Kuş
18 Temmuz Sosyal Medya Fenomenleri ( Sefa Kındur & İlyas Yıldır – Emre Özdemir- Murat Sungurtepe)
19 Temmuz Sosyal Medya Fenomeni Çorumlu Amir – Enes Cinpolat)
20 Temmuz Sıra Gecesi
21 – 22 Temmuz Sirk Gösterileri

Festival Şenlik adresi ve Konumu

Emirdağ Canlı İzle