Adem Altunsoy kimdir? Ne iş Yapıyor? Nereli?

10.10.2022

Albayraklar Holding Başkan Yardımcısı Nuri Albayrak’ın damadı olan Adem Altunsoy Platform Turizmin sahibidir.

Sakarya Üniversitesi Yüksek Lisans, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi mezunudur.

Platform Turizm

Personel taşımacılığı ve filo kiralama alanlarında faaliyet göstermek üzere 2002 yılında kurulan Platform A.Ş., ilerleyen yıllarda faaliyet kapsamını genişleterek yurt içinde ve dışında büyük başarılara imza atmış, ülke kalkınmasına katkı sağlayan hizmet şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Günümüzde Platform A.Ş., personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, iş makinesi ve özel donanımlı araç kiralama, kültürel amaçlı gezi organizasyonları, seyahat acentesi işletmeciliği, gıda nakliye ve dağıtım hizmetleri, yurt dışında metrobüs ve toplu taşımacılık hizmetleri, personel destek hizmetleri (zabıta, temizlik ve güvenlik) ve mesire yeri işletmeciliği gibi hizmet sektörünün birçok alanında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde ve dışında rekabet gücünü artırmak için teknoloji ve bilgi birikimine yatırım yapmaya önem veren Platform A.Ş., profesyonel çalışanları, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla çağa ayak uydurmuştur. Hizmette en üstün kalite anlayışını benimseyen firmamız, 2014 itibariyle 189 milyon TL ciro ve 850 çalışan istihdamıyla ülke ekonomisine katkı yapmaya devam etmektedir.

platformturizm.com