Alparslan Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun öldü mü? Fahriye Evcen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden neden ayrılıyor?

TRT 1 ekranlarında gösterilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Barış Arduç ile başrolü paylaşan Fahriye Evce’in diziden ayrılacağı iddia edildi. Peki Alparslan Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun öldü mü? Fahriye Evcen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden neden ayrılıyor?

23.05.2022

TRT1 ekranlarının sevilen ve yakından takip edilen, Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle ilgili son dönemde bir iddia daha ortaya atıldı. Dizide Akça Hatun karakterini canlandıran Fahriye Evcen’in diziden ayrılacağı söyleniyor. Bebeği olduktan sonrasında setlere bir süre ara veren Evcen, Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle geri dönmüştü.

Başarılı oyuncunun sezon sonunda dizi ile anlaşmasının biteceği öğrenildi. Dizi yapımcı Emre Konuk’un Fahriye Evcen’i gelecek sezon için ikna edip etmeyeceği meraka konusu. Başrol oyuncusu dizinin Alparslan’ı Barış Arduç ise gelecek sezon da da Alparslan Büyük Selçuklu’ya devam edecek.

Dizinin Fragmanında; Kekavmenos, Hasan Bey’e, ”Öldü sandığın kızın yanımda.” yazılı bir not gönderir.

Hasan Bey, ”Yaptıklarının hesabını senden tek tek soracağım.” derken Kekakvmenos, yeni bir düşman çağırdı. Kekavmenos’ı kozsuz bırakmak isteyen Akça Hatun’un, ”Madem onlara karşı silahın benim.” diyerek kendini hançerle öldürmesi ise herkesi şaşkına uğrattı. Böylece bir süredir diziden ayrılacağı söylentileri olan Evcen, diziye ölerek veda etmiş olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.