Amazon Prime Video Üyelik işlemleri | Amazon Prime Türkiye Kayıt olma | Amazon Filmleri Nasıl İzlenir?

28.06.2022

Prime Video yayını sayesinde videoları; web tarayıcısından veya aralarında internet bağlantılı TV, Blu-ray oynatıcı veya alıcı kutularının da bulunduğu uyumlu cihazlardan ya da uyumlu diğer mobil cihazlardan izleyebilirsiniz. Prime Video ile binlerce film ve TV dizisine erişebilirsiniz. Kindle Fire cihazınız varsa seçili Prime Video yayınlarını çevrimdışıyken izlemek üzere indirebilirsiniz.

Prime Video’ya erişmek için:

  • Ayda 7,90 TL ödeyerek Amazon Prime üyesi olabilirsiniz
  • Prime Video’yu da içeren 30 günlük ücretsiz Amazon Prime deneme üyeliğinizi başlatabilirsiniz

Yayınlanan içerik hakkında daha fazla bilgi için Prime Video sayfasını ziyaret edin. Amazon Prime veya Prime Video’ya kaydolmak için Amazon Prime sayfasını ziyaret edin.

Amazon Prime Üyelik Ücreti

Ücretsiz deneme veya üyelik süreniz sona erdiğinde, kayıt sırasında sağlanan kartınızdan ücret alarak üyeliğinizi otomatik olarak yenileyeceğiz.

Üyeliğiniz sona erdiğinde kayıt sırasında belirttiğiniz karttan ücret alıp üyeliğinizi otomatik olarak yenileriz.

Tercih ettiğiniz karttan ödeme alamazsak, ücret kayıtlı olan diğer kartlardan alınır. İlk kez kaydolduğunuzda, tercih edilen veya diğer kullanılabilir ödeme seçeneklerini kullanabilmemiz için bize yetki vermiş olursunuz. Tercih ettiğiniz kartı güncellemek için Prime Üyeliğini Yönetin sayfasına gidin.

Amazon Prime Üyelik* Ücreti:

  • Aylık 7,90 TL’dir.

*Prime Video ve Prime Gaming üyeliği de Amazon Prime üyeliğine dahildir.

Amazon Prime üyeliğinizi Prime Üyeliğini Yönetin sayfasından iptal edebilirsiniz. Amazon Prime’a uygun bir sipariş vermediyseniz veya Prime ayrıcalıklarınızdan yararlanmadıysanız mevcut üyelik süresi için tam para iadesi almaya uygun bulunabilirsiniz.

Amazon Prime Üyeliğinizi Sonlandırma

Amazon Prime üyeliğinizi sonlandırmak veya ücretsiz denemeyi iptal etmek çok kolay.

Ayarlar bölümüne Hesabım sayfasından giderek Amazon Prime üyeliğinizi sonlandırabilir veya tam Amazon Prime üyeliğine geçmemek için ücretsiz deneme üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Amazon Prime üyeliğinizi sonlandırmak veya ücretsiz deneme üyeliğinizi iptal etmek için:

  1. Prime Üyeliğinizi Yönetin sayfasına gidin.
  2. Ücretli Amazon Prime üyeliğine veya ücretsiz deneme üyeliğine bağlı olarak aşağıdakilerden birini yapın:
    • Ücretli üyeliği sonlandırmak için sayfanın sağ tarafındaki Üyeliği Sonlandır seçeneğine tıklayın.Not: Ücretsiz Teslimat ve Prime Video dahil olmak üzere Amazon Prime ayrıcalıklarından yararlanmamış olan ücretli üyeler tam para iadesi alma hakkına sahiptir.
    • Ücretsiz denemeyi iptal etmek için sayfanın sağ tarafındaki Ücretsiz denemeyi iptal et veya Devam edilmesin seçeneğine tıklayın.Not: Ücretsiz deneme için Denemeyi ve Ayrıcalıkları Sonlandır seçeneğini belirlediğinizde ücretsiz denemeniz sona erinceye kadar ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Daha sonra üyeliğiniz iptal edilir ve kartınızdan ücret tahsil edilmez.

Üyeliğiniz yenilenmeden veya değiştirilmeden üç gün önce bir yenileme hatırlatması için bir e-posta gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için sol üstte bulunan Üyeliği Yönetin açılır menüsünden Yenilemeden önce hatırlat düğmesine tıklayın. Yenileme tarihiniz sonraki üç gün içindeyse bu hatırlatma seçeneği kullanılamaz.

Amazon Prime Üyelik başlatmak için Tıklayınız!