Antalya’da yarın okullar tatil mi? Antalya’da hangi ilçelerde okullar tatil?

Yarın Antalya’da okullar tatil mi vatandaşlar merak ediyor. Antalya’da şiddetli yağış olması nedeniyle bazı ilçelerde okullar tatil edildi. Peki, Antalya’da hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Kaç gün tatil oldu?

13.12.2022

Antalya’da yarın okullar tatil mi oldu? Antalya’da şiddetli yağış nedeniyle bazı ilçelerde okullara ara verildi. Peki, Antalya’da hangi ilçelerde okullar tatil oldu? Antalya’da okullar kaç gün tatil oldu? işte merak edilenler…

ANTALYA’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Antalya’da şiddetli yağış nedeniyle 3 ilçede eğitime 1 gün ara verildiğini, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı açıklama ile duyurdu, yarın okulların tatil edilen ilçeler Manavgat, Serik ve İbradı ilçeleri olarak belirlendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından, Antalya’da şiddetli yağış beklendiğini bildirildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü de üç ilçede okullara 1 gün ara verildiğini duyurdu.

BU GECE SAATLERİNDE KUVVETLİ YAĞIŞ BEKLENİYOR

Dün Antalya’da yağan sağanak yağışla Kumluca ve Finike ilçelerinde sel felaketi yaşanmıştı. Meteoroloji tarafından Antalya için bugün de merkez ve doğu ilçelerine uyarı yapıldı. Bugün gece saatlerinde kent merkezinde ve kentin doğu ilçelerinde, kuvvetli yağışların yarın sabah saatlerine kadar etkili olmasının beklendiği bildirildi.