Asgari ücret canlı yayını başladı mı? Asgari ücret ne zaman açıklanacak?

Asgari ücret saat kaçta açıklanacak? 2023 yeni asgari ücret saat kaçta açıklanır? Asgari ücret belli oldu mu? Asgari ücret açıklaması CANLI İZLE! Cumhurbaşkanı Asgari ücret açıklaması canlı izle! Asgari ücret açıklaması canlı izleme linki

22.12.2022

ASGARİ ÜCRET BELLİ OLDU MU?

Asgari ücret konusu milyonların beklediği en önemli konuların başında geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün yaptığı açıklama sonrasında heyecanlı bekleyiş bugün sonra erecek. Üç defa toplanan komisyondan uzlaşma çıkmayınca Cumhurbaşkanı Erdoğan devreye girdi ve bugün için 2023 yılı asgari ücret rakamının belli olacağını duyurdu!

ASGARİ ÜCRET SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK AÇIKLANACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’le bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede asgari ücretin belirlendiği ve son bir görüşmenin yapıldığı tahmin ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün 2023 yılı asgari ücret rakamını tüm Türkiye ile paylaşacak. Erdoğan dün AK Parti Grup Toplantısı’nda, “Asgari ücretten emeklilik düzenlemesine kadar gündemimizdeki diğer başlıkları da kısa sürede hal yoluna koyacağız. Büyük ihtimalle yarın asgari ücret konusunu da bakanımla bugün görüşmeleri yapmak suretiyle inşallah açıklayıp onu da yoluna koymuş olacağız. Aynı şekilde süreci devam eden konuları da sonuçlandıracak adımları atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

ASGARİ ÜCRET HANGİ KANALDA AÇIKLANACAK? ERDOĞAN HANGİ KANALDA AÇIKLAMA YAPACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bugün yeni asgari ücretin 12-14 saatleri arasında açıklanması bekleniyor. Açıklamayı tüm haber kanallarının canlı olarak yayınlaması bekleniyor.

Aşağıdaki TRT Haber kanalını da CANLI olarak izyeleyilirsiniz!

TRT HABER CANLI YAYIN İZLE