Aşk Ve Umut Sıla kimdir? Aşk Ve Umut Sıla nereli ve kaç yaşında?

29.03.2023

Aşk Ve Umut Sıla kimdir? Aşk Ve Umut Sıla nereli ve kaç yaşında?

Umudun, yeniden başlamanın ve aşkın hikayesinin konu alındığı dizide Kuzey, Firdevs, Bülent ve Feraye karakterleri ön planda yer alıyor. Herkesin kendinden bir şey bulacağı, hayatın içinden bir hikayeyle geliyoruz. Aynı zamanda hikâyeyi besleyen karakterlerin ters köşeleri izleyiciyi şaşırtacak. Hikâyenin hırslı ve entrikalı yönleri daha da ilgi çekiyor.

Sıla Yılmaz @silayilmazzofficial kullanıcı adı ile bulunur.

Kanal D’nin sevilen dizisi Aşk ve Umut’ta heyecan sürüyor. Elif’in ölümüyle sarsılan Kuzey, kaza yaptıktan sonra yeni yeni kendine gelmeye başladı. Kazadan Sıla sayesinde kurtulan Kuzey, henüz Elif’i tam anlamıyla unutamadı. Sıla ise annesi tarafından zorla evlendirilmeye çalışılırken Kuzey, Sıla’yı kurtarmak için kız isteme sırasında Sıla’yı kaçırdı.

Birlikte otele giden Kuzey ve Sıla ikilisi arasında henüz bir gelişme yaşanmadı lakin Sıla, Kuzey’e olan aşkını kendine itiraf etti. Kuzey ise henüz herhangi bir duygu hissedip hissetmediğini bilmiyor.

Sıla, Kuzey ile beraber evden kaçtıktan sonra Sıla’nın annesi ve zorla evlendirilmeye çalışıldığı Alper, her yerde Sıla’yı arıyor.