AUZEF sınavları ne zaman yapılacak? | AUZEF sınav giriş belgeleri açıklandı mı? | AUZEF sınav Tarihi | AUZEF sınav giriş belgesine nasıl ulaşılır?

11.04.2022

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde kaydı bulunan öğrenciler, yüz yüze yapılacak sınavlarda katılacaklar. AUZEF sınav giriş belgeleri de öğrenciler tarafından sosyal medyada gündeme taşındı. AUZEF sınavları ne zaman yapılacak? AUZEF sınav giriş belgeleri açıklandı mı? başlıkları altında paylaşımlar ve aramalar yapılmaya başlandı.

Örgün eğitimine devam edemeyen lisans öğrencileri İstanbul Üniversitesi’nin AUZEF fakültesi ile diplomalarını alabiliyorlar.

Yüz yüze yapılacak AUZEF sınavları, 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınavın birinci oturumu, 16 Nisan 2022 Cumartesi saat 09.30’da başlayacak.

AUZEF sınav giriş belgeleri henüz açıklanmadı. 

Açıklama yapıldıktan sonra öğrenciler Sınav giriş belgelerine  https://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden ulaşacaklarıdır. Öğrenciler AKSİS kullanıcı adı ve şifresini kullanarak belgeye erişebilir. Sınav giriş belgeleri, her sınav oturumunda sınav bina ve salon girişlerinde kontrol edileceği için öğrencilerin yanında bulunmak zorundadır. Sınav bina ve salonlarına giriş için sınav giriş belgesi üzerinde yazan kurallara uyulmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.