Avatar 2 2022 İzle, Avatar: Suyun Yolu 2022 Full HD 

Avatar: Suyun Yolu Full HD İzle, Avatar: Suyun Yolu İzle, Avatar: Suyun Yolu 2022 İzle, Avatar: Suyun Yolu Türkçe Altyazılı İzle, Avatar: Suyun Yolu Türkçe Dublajlı İzle, Avatar 2 İzle, Avatar 2 Türkçe Dublajlı İzle, Avatar: The Way of Water İzle, Avatar: The Way of Water 2022 İzle,

03.12.2022
dizi

Avatar: Suyun Yolu 2022 Full HD İzle, Jake Sully, Pandora gezegeninde kurulan yeni ailesiyle birlikte yaşıyor. Tanıdık bir tehdit daha önce başlamış olanı bitirmek için geri döndüğünde, Jake gezegenlerini korumak için Neytiri ve Na’vi ırkının ordusuyla birlikte çalışmak zorundadır.

Avatar 2 2022 Fragmanı

Avatar 2 Film Konusu

İlk filmdeki olaylardan on yıldan fazla bir süre sonra geçen “Avatar: The Way of Water” Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, onları takip eden belayı ve kat ettikleri mesafeyi anlatmaya başlar. birbirlerini güvende tutmak için verdikleri mücadeleler, hayatta kalmak için verdikleri mücadeleler ve katlandıkları trajediler.

James Cameron’ın yönettiği ve Cameron ile Jon Landau’nun yapımcılığını üstlendiği Lightstorm Entertainment Production’ın başrollerinde Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet yer alıyor.

Senaryo James Cameron, Rick Jaffa ve Amanda Silver’a ait.

Hikaye James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno’ya ait. David Valdes ve Richard Baneham, filmin yapımcılığını üstleniyor.