Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat kaç yaşında, aslen nereli? Aybüke Pusat ne mezunu?

Son zamanlarda adını sıklıkla gündeme gelen isimlerden olan Aybüke Pusat’ın hayatı merak ediliyor. Peki, hakkında araştırma yapılan Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat kaç yaşında, aslen nereli? Aybüke Pusat ne mezunu?

20.12.2022

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

Aybüke Pusat, (d. 25 Şubat 1995, Ankara ) Türk dizi oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünden mezundur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümüne devam etmiştir. 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Aybüke Pusat, ilk rol aldığı yapım olan Medcezir dizisinde Elif karakteriyle televizyon kariyerine başlamıştır. Daha sonra O Hayat Benim ve Familya dizilerinde rol almıştır. 2017 yılında Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür ile birlikte Söz dizisinde rol almıştır.

AYBÜKE PUSAT HANGİ DİZİDE OYNUYOR?

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan ve oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Boran Kuzum, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un yer aldığı Şahin Tepesi adlı dizide Verda karakterine hayat veren Aybüke Pusat, 1.72 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.

İnstagram Adresi: @aybukepusat