Baba 7. Bölüm HD Tek Parça İzle

30.03.2022

Baba’nın 7. Bölümünde; Büşra’nın da evden ayrılmasıyla, aile içindeki dengeler değişmiş olur. Emin’in kimselerle paylaşmadığı sırlar gün yüzüne çıkar. İlhan ve Büşra gittikçe birbirlerine yaklaşırlar. Ancak bu durum her ikisi için de tehlikeli olmaya adım atar.

Baba’nın 7. Bölümünde; Büşra’nın da evden ayrılmasıyla, aile içindeki dengeler değişmiş olur. Emin’in kimselerle paylaşmadığı sırlar gün yüzüne çıkar. İlhan ve Büşra gittikçe birbirlerine yaklaşırlar. Ancak bu durum her ikisi için de tehlikeli olmaya adım atar. Kadir bir taraftan Sevil’e kendisini affettirmeye çalışırken öteki taraftan holdingdeki krizle uğraşır. Bu süreçte tanışacağı sürpriz isim ise merak mevzusudur. Emin, Büşra mevzusunda beklenmedik bir adım atar. Saruhanlı ailesine zarar vermek için Servet’i kullanan İlhan, asla beklemediği bir yanıt alınca en mühim kozunu oynamaya karar verir. Henüz ailesiyle imtihanı bitmeyen Emin, sonunda oldukça büyük bir darbe alır. Baba son kısmı hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler keyifli saatler.

Baba’nın 7. Bölümünde neler olacak? TEKRARINI İZLE

Büşra’nın da evden ayrılmasıyla, aile içindeki dengeler değişmiş olur. Emin’in kimselerle paylaşmadığı sırlar gün yüzüne çıkar.

İlhan ve Büşra gittikçe birbirlerine yaklaşırlar. Ancak bu durum her ikisi için de tehlikeli olmaya adım atar. Kadir bir taraftan Sevil’e kendisini affettirmeye çalışırken öteki taraftan holdingdeki krizle uğraşır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.