Barış Akarsu “Merhaba” filmi ne zaman çıkacak?  Hangi Tarihte Sinemada olacak? Yayınlanma Tarihi Ne? Oyuncuları Kimler? Filmin Konusu Ne? 

24.06.2022

Fikri Harika Prodüksiyon tarafından hazırlanan Barış Akarsu “Merhaba” filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Senaryosunu Mert Dikmen’in Can Anar’ın yazdığı filmin yönetmenliğini de kendisi üstleniyor. Filmde Barış Akarsu rolünü İsmail Ege Şaşmaz oynuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda, Almila Ada, Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Aslıhan Kapanşahin, Burak Satıbol, Metin Coşkun ve Hüseyin Avni Danyal gibi ünlü isimler yer alıyor.

Filmin Konusu Akarsu’nun hayatı olacak,

Akarsu 1979 yılında Amasra’da doğdu. 2004 yılında “Akademi Türkiye” adlı şarkı yarışmasıyla adı duyurdu ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Akarsu daha sonra, “Yalancı Yarim” adlı dizi ile büyük bir çıkış yakaladı. 29 Haziran 2007 tarihinde film çekimleri için Muğla’nın Bodrum ilçesine doğru yola çıkmış ve ilçeye 5 km mesafedeki Torba Kavşağı’nda saat 22:30 sularında bir trafik kazası geçirmiştir. Akarsu bu kaza sonucunda hayatının kaybetmiştir.

Barış Akarsu “Merhaba” filminin 18 Kasım’da Sinemalarda Olması Bekleniyor!

Hayatı Film Olan Barış Akarsu Kimdir?

Barış Akarsu Rolünü canlandırcak olan İsmail Ege Şaşmaz Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Evlimi dir?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.