Blonde – Marilyn Monroe Full izle Tek parça Netflix | Dizipal | Dizinom | Dizilla | Dizibox

Blonde 2022 Full HD İzle, Blonde 2022 İzle, Blonde Full HD İzle, Blonde 2022 Türkçe Altyazılı İzle, Netflix Filmi Blonde İzle, Belgesel Blonde İzle, Blonde Full İzle, Blonde Ana De Armas Filmini İzle, Marilyn Monroe’nun içsel yaşamının kurgusal bir öyküsü. 2022 Netflix yapımı başrolünde Ana De Armas gibi son zamanların en ünlü ve en çekici kadın oyuncularından bir tanesinin yer aldığı Blonde filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p

28.09.2022

Bu kurmaca öykü, Hollywood efsanesi Marilyn Monroe’nun çalkantılı özel hayatını ve şöhret uğruna ödediği bedeli cesur bir şekilde yeniden ele alıyor.

Blonde, Andrew Dominik tarafından yazılıp yönetilen ve Joyce Carol Oates’in 2000 yılındaki aynı adlı romanına dayanan, yakında çıkacak olan bir Amerikan biyografik drama filmi. Aktris Marilyn Monroe’nun hayatından uyarlanan filmde Ana de Armas, Monroe’yu canlandırıyor. Adrien Brody, Bobby Cannavale ve Julianne Nicholson yardımcı rollerde yer alıyor. 2010 yılında başlayan uzun bir geliştirme sürecinin ardından Ağustos 2019’da Los Angeles’ta yapımına başlanan filmin yapımcılığını Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Tracey Landon, Brad Pitt ve Scott Robertson üstleniyor.

Blonde, 28 Eylül’de Netflix’te.

Blonde – Marilyn Monroe Full izle Netflix