Buğday Tanesi filmi Fragmanı izle | Buğday Tanesi filmi ne zaman, nasıl izlenir? Filmin konusu ne? Buğday Tanesi oyuncuları kimler?

Buğday Tanesi filmi beyazperde de izleyici karşısına çıktı. Filme büyük bir ilgi gösterildi. Peki, Buğday Tanesi filmi Fragmanı izle | Buğday Tanesi filmi ne zaman, nasıl izlenir? Filmin konusu ne? Buğday Tanesi oyuncuları kimler?

07.12.2022

Buğday Tanesi filmi engelli Milletvekili Serkan Bayram’ın hayat hikayesini konu ediyor. Film sinemalarda izleyici ile buluştu. Filme vatandaşlat tarafından büyük bir ilgi gösterildi. Filmi izlemeyenler, Buğday Tanesi filminin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak ediyor. Peki, Buğday Tanesi filmi Fragmanı izle | Buğday Tanesi filmi ne zaman, nasıl izlenir? Filmin konusu ne? Buğday Tanesi oyuncuları kimler?

BUĞDAY TANESİ FİLMİNİN KONUSU NE?

İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, 1 yaşındayken bir buğday tarlasında çıkan yangın nedeniyle ellerinde ve yüzünde kalıcı yanıklar oluştu. Uzun süren yoğun bakım ve tedavi süreçlerinin ardından hayata tutunan Bayram, hayatta yaşadığı zorlukları anlatan hikayesi, sinemaya uyarlanarak izleyici karşısına çıktı.

BUĞDAY TANESİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yapımı 5 yıl süren ve özgün dili İngilizce olan film ABD, Almanya ve Türkiye’de çekildi.

BUĞDAY TANESİ OYUNCULARI KİMLER?

Filmin oyuncuları arasında, Kutsi, Yeliz Akkaya, Deniz Arna ,Yusuf Aytekin, Erkan Bektaş, Taha Yusuf Tan, Sinem Reyhan Kıroğlu, Devrim Kabacaoğlu gibi isimler yer alıyor.

BUĞDAY TANESİ FİLMİ FRAGMANI İZLE