Çanakkale Müzik ve Kamp Festivali 2022 Başlıyor…

13.07.2022

Çanakkale’nin En Büyük Müzik ve Kamp Festivali, 14-15-16-17 Temmuz tarihlerinde Çanakkale – Geyikli – Papaz Plajı´nda gerçekleştirilecek.

Gelmiş geçmiş Çanakkale’nin en büyük müzik ve kamp festivalinde Ceza, Uzi, Melek Mosso, Yener Çevik, Emircan İğrek, Burak King, Şanışer, Mela Bedel, Sokrats, Anıl Piyancı, Canbay Wolker, Keişan, EKN, BAZ, Retrobüs, Arabesque Proje, Dj Gökhan Tutum, Dj Selman Akkurt sahne alacak.

Adres: Karnaval Papaz Plajı – Geyikli

Google Konumu:

Kurallar

Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
Satın alınan bilet (ayrıca özel olarak yazılı izin alınmadığı takdirde), reklam, yarışma, çekiliş, promosyon da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla ilgili kullanılan bilet iptal edilir ve yasal işlem başlatılır.
Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.
Dışarıdan yiyecek ve içecek içeri sokulması yasaktır.