Cem Küçük 2015 Kıbrıs tatili iddiası gerçek mi? Cem Küçük kiminleydi? Sedat Peker paylaştı! İddialar doğru mu?

Sedat Peker’in geçtiğimiz günlerde İhlas Holding CEO’sunu ifşa etmesi ile tüm gözler Cem Küçük’e çevrildi, gündemde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cem Küçük 2015 Kıbrıs tatili iddiası gerçek mi? Cem Küçük kiminleydi? Sedat Peker paylaştı! İddialar doğru mu?

28.06.2022

Sedat Peker’in dün twitter hesabında paylaştığı seks kaset videosunun ardından, Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Cem Küçük daha önce katıldığı bir programda Sedat Peker için “Bir şey olduğu yok, blöf atıyor” ifadelerini kullanmıştı. Dün akşam saatlerinde Sedat Peker’e bağlı bir Twitter hesabından Cem Küçük’ün patronu TGRT ve İhlas Holding’in CEO’su ifşa edildi. İş adamının seks kasetleri ifşa edilirken sonrasında ise Cem Küçük hakkında da birtakım iddialar ortaya atıldı. Sosyal medyada hızla yayılan açıklamalar sonrasında, Sedat Peker açıklama yaptı.

Bugün, Sedat Peker’in dün paylaştığı seks kasetinde yer alan Twitter hesabı kapatıldı. Bugün açılan yeni bir fake hesap üzerinden atılan Cem Küçük tweetleri gündemde bomba etkisi yaptı. Cem Küçük attığı twitler kısa sürede Türkiye gündeminde yer alırken iddialar doğru mu değil mi diye araştırılmaya başlandı. 

Sedat Peker’e bağlı olan hesaptan “Cem Küçük sana önümüzdeki hafta sonuna kadar süre televizyona çıkıp Sedat Peker’den özür dileyeceksin yoksa 2015 yılında Kıbrıs’ta ne haltlar yediğini herkes izleyecek” notu paylaşıldı.

Peki bu hesap fake mi?

Sedat Peker Retweeted edilen paylaşımda…

“Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız. Cem Küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur. SÖZ NAMUS…”

“İnsan cezaevine girdiğinde ya da öldürüldüğünde vermiş olduğu savaşı kaybetmiş olmaz. İnsan ancak düşmanına benzediği zaman vermiş olduğu savaşı kaybeder. Ben onlar gibi asla olmayacağım. Adam gibi savaşacağız, adam gibi duracağız. Herkes şunu bilmeli ki, BENDE SÖZ NAMUSTUR…”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.