Cem Küçük özür mü diledi, kimden, neden özür diledi?

Birkaç gündür Türkiye gündemini meşgul eden konular arasında olan Sedat Peker’in kaset ifşa videoları sonrasında, Cem Küçük hakkındaki çıkan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak konuşulan konulara arasında, Cem Küçük özür mü diledi, kimden, neden özür diledi? bulunuyor.

28.06.2022

Sedat Peker ile tartıştıktan sonra zor durumda kalan Cem Küçük Türkiye gündeminden düşmüyor. Sürekli olarak yaptığı açıklamalar ile gündemdeki yerini koruyan Küçük, en son Sedat Peker ile yaşadığı tartışma ile birlikte, Peker’in hedefi halne gelmişti. Yaşadığı zor durumlar neticesinde Sedat Peker’den özür dilediği söylenilen Cem Küçük haberleri doğru mu?

Geçtiğimiz günlerde Peker için “Sedat peker’in elinde bir şey yok. Eğer olsaydı çoktan ortaya çıkarmıştı. Blöf atıyor, tutturabilirse.” açıklamalarında bulunmuştu. Peker’in yayınladığı ifşa videoları sonrasında ise herkesin ilk hedefi haline geldi. Peker, Cem Küçük’ün görev yaptığı TGRT’nin CEO’sunun +18 görüntülerini yayınladı. Bu olaydan sonra Küçük gündemden düşmedi. Son olarak Twitter’da yer alan iddialara göre Cem Küçük’ün Sedat Peker’den özür dilediği söyleniyor. 

Sedat Peker’e bağlı bir Twitter hesabında Cem Küçük’e özür dilememesi durumunda birçok bilginin ifşa edileceği söylenirken bugün gece saatlerinde şok bir gelişme gündeme düştü. Düşen gelişmeler sonrasında ise Cem Küçük’ün özür dileyip dilemediği merak konusu oldu. İşte sosyal medyada yer alan o iddialar..

Türkiye’deki önemli birçok bilgiye ilk ulaşan isimler arasında olduğu bilinen Ankara Kuşu adlı hesap yaptığı paylaşım ile birlikte Cem Küçük’ün özür dilediğini açıkladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.