Dizipal Stranger Things 4. Sezon Full İzle

06.06.2022

Stranger Things 4. Sezon Full İzle 2022. Dizipal Dizibox Stranger Things 4. Sezon Tüm bölümlerini İzle. Dizipal Stranger Things 4. Sezon Full İzle dizibox Dizipal Stranger Things 4. Sezon Türkçe dublaj Türkçe altyazılı izle.

Stranger Things 4. Sezon Full İzle 2022. Dizipal Dizibox Stranger Things 4. Sezon Tüm bölümlerini İzle. Stranger Things 4. Sezonu ile yayın hayatına giriş yaptı.

Stranger Things 4. Sezon Full İzle

Stranger Things 4. Sezon bölümlerini izlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi. Stranger Things 4. Sezon (Yeni sezon) bölümlerini nereden izleyebilirim? Detaylar haberimizde…

STRANGER THINGS 4. SEZON YAYIN TAKVİMİ

Yeni sezon iki kısımdan oluşurken 9 bölümlük sezonun ilk etapta 7 bölümü yayına sunuldu. Kalan 2 bölüm ise 01 Temmuz 2022 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Üç kez En İyi Drama dâhil onlarca Emmy adaylığı kazanan yapımın yeni sezonunda; bahar tatilinde Hawkins’in üzerine bir kâbus gibi çöken karanlık; yeni dehşetleri, rahatsız edici anıları ve yeni bir felaket tehlikesini beraberinde getiriyor.

Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.