Emanet Dizisi Sıla Türkoğlu geri dönecek mi? Yeni Sezonda Sıla Türkoğlu olacak mı? Dizi yapımcıları ile anlaştı mı? Yapımcılar Sıla Türkoğlu’na Açık Kapımı bıraktı?

Seher Gelecek sezon dizide olacak mı? Seher ölüyor mu? Seher Diziye devam edecek mi? Seher’in sonu ne olacak? Seher ile Yaman ne yaşayacak? Seher’i neler bekliyor? Seher’i Sıla Türkoğlu canlandırmaya devam edecek mi?

03.07.2022

Dizide Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu, sevilen diziden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Güzel oyuncu, yeni sezonda yer almak isteyemediğini söylemiş ancak oyuncunun isteği yerine getirilmediği iddiaları gündeme gelmişti. Sıla Türkoğlu’nun sezon finali çekimleri gitmediği için yapımcılar hukuki yollara başvuracaklarını bildirmişlerdi. Bu olayın ardından bir çok iddia ortaya atıldı.

Dizinin başrol oyuncusu Seher karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu, rolü ile o kadar özdeştirildi ki, dizinin ve Seher’in hayranları bu haber karşısında üzüntüye uğradı. Sıla Türkoğlu olmazsa diziyi bir daha izlemeyeceğini paylaşan bir çok dizisever oldu.

Nihayetinde Emanet dizisi 416. Bölümle sezon finali yapıyor. Son bölümde Seher Karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu rolüne devam ediyor. Yapımcıların Sıla Türkoğlu olmadan sezon finalini çekmedikleri ve dublör kullanmadıkları görülüyor. Dizi Sezon finalini Sıla Türkoğlu’nun olduğu 416. bölümde erken yapıyor.

Sezon Finali Bölümünün erkene alınarak, dublör kullanmayı tercih etmeyen yapımcılar, gelecek sezon için Sıla Türkoğlu ile anlaşmayı düşünmüş olabilirler mi? Sıla Türkoğlu ile tekrar anlaşma sağlanarak diziye geri dönmesi mi sağlandı mı? Sıla Türkoğlu ile Dizi yapımcıları arasındaki sorun çözüldü mü? Yapımcılar Sıla Türkoğlu’na açık kapı bırakmak için mi sezon finalini dublör ile çekmeyerek 416. bölümde bitirdiler?

Tüm bu merak edilenleri Dizinin gelecek sezondaki yeni bölümlerinde görmüş olacağız!

Sezon Finali Hakkında Birkaç İzleyici yorumu şu şekilde oldu:

  • Aslında burda sılaya açık kapı bırakmışlar inşallah döner Bizde zevkle emanet i izlemeye devam ederiz sıla yoksa emanet yok
  • Evet sezon finali dublör’le çekildi dediler demekki o sahneyi oynatmicaklar bu şekilde sezon finali olucak bencede sılaya açık kapı bırakılmış ne silaymis arkadaş kız kendini bulunmaz hint kumaşı yaptı gitti
  • Bunca dizi izliyoruz hiç biri Sıla ve Halil gibi hissettirerek oynamıyor eğer sıla olmazsa Emanetin bir yani eksik kalmiyacakmi.Yusuf için o kadar mücadele edipte sonrasında ayrılmak olmaz.Lutfen dikkate alın yorumlari
  • Sezon finali burdan bitirdiler belki anlaşmışlardır bilemicem
  • 3.sezonda Sıla ve Halil varsa ne ala yoksa Emanete elveda
  • Seheri öldürmediğiniz için size çok teşekkür ederim inşallah üçüncü sezonda bütün sorunlar çözülür bizde sılamıza yeniden kavuşuruz