Erşan Kuneri 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

13.05.2022

Erşan Kuneri 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

Erşan Kuneri 1. sezon 1. bölüm Netflix’de yayınlandı. Erşan Kuneri 1. bölüm full izlemek isteyenler araştırmaya başladı.

Erşan Kuneri 1. sezon 1. bölüm İzle

Erşan Kuneri Dizisi Oyuncu Ekibi
Cem Yılmaz
Nilperi Şahinkaya
Ezgi Mola
Uraz Kaygılaroğlu
Zafer Algöz
Merve Dizdar

Yıldız oyuncu ekibi duyurulduğu andan itibaren dizinin beklentisi yükselmeye başladı. Cem Yılmaz’ın önceki filmlerini ve genel olarak sinemasını seven kişiler, bu dizi için adeta gün saymaya başladı. Tanıtımının yayınlanması ile beraber de dizi, beklentileri daha ya yüksek tuttu. Peki heyecanla beklenen Erşan Kuneri dizisinin mevzusu nedir?

Erşan Kuneri Dizi Konusu Nedir?

Sit-com tarzında olacak olan dizi, Erşan Kuneri karakterinin 80’li yıllardaki yaşam öyküsünü mevzu almaktadır. Dizide erotik beyazperde dünyasının meşhur yapımcısı olan Erşan Kuneri, hapishaneye düşer, 80’lerin başlangıcında hapishaneden çıkarak tekrardan film hayata geçirmeye başlamış olan Erşan Kuneri, bu kere öteki film türlerine yönelir. İlk hedefi köktencilik bir film çekmek olan Erşan Kuneri sektörden dostlarını bir araya biriktirerek filmin çekimlerine adım atar. Mami, Seyyal, Tumtum, Alev, Feride, Altın Oran, Payro Kemal derken hepsi bir arada filmin çekim sürecini başlatırlar.

Erşan Kuneri Fragman İzle

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.