Eski manken Tuğçe Kazaz, @tvnet’te konuk olduğu #SertSorular programında “CHP’ye oy vermiyorum çünkü ülkemi seviyorum”, ”Sınırlar Yeniden Çizilmeli, Gerekirse Adalara Girilmeli” şeklindeki yaptığı açıklaması hakkında konuştu!

23.06.2022

Tvnet Kanalında Sert sorular programına konuk olan, 3 kez din değiştirdiği bilinen eski manken olan Tuğçe Kazaz, konuşmasından bazıları şe şekilde oldu;

  • Kazaz, CHP’nin HDP ile birlikte hareket etmeye başlamasıyla birlikte kuruluş çizgisini kaybettiğini dile getirdi, “Birinci Kemal dönemi bitti, İkinci Kemal dönemi başladı” diyen Kazaz, “CHP bu topraklar için bir zarar, bir güvenlik sorunu.”
  • “ADALARA GİRİLMELİ” “Sınırların tekrardan çizildiği bir dönemden geçiyoruz. Türkiye de hakim olduğu mazlum coğrafyada, toprak bütünlüğü çerçevesinde sınırlarını genişletmeli. Gerekirse adalara girilmeli.”
  • “CHP’ye oy vermiyorum çünkü ülkemi seviyorum” şeklindeki açıklaması ile ilgili konuştu: “Şu anda da Millet İttifakı’nı iktidara getirerek emellerine ulaşmak istiyorlar.”
  • Tuğçe Kazaz: Hakikat bu. Herkes cebine bakıyor. Herkes menfaatine göre savunuyor ya da eleştiriyor. Bu partizanlıkla Türkiye savunulmaz.
  • Tuğçe Kazaz ”Sınırlar Yeniden Çizilmeli, Gerekirse Adalara Girilmeli”

Twitter’de kullanıcılar tarafından gelen tepkilerden bazıları şu şekilde oldu;

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.