Faruk K kimdir? 2. Sayfa konuğu Faruk K’nın gerçek adı nedir, Faruk K kaç yaşındadır?

27 Mayıs Cuma Tv 8 Ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa adlı magazin programına konuk olan Faruk K, ünlü bir isim olup, bir döneme damga vuran Birkaç İyi Adam isimli müzik grubuyla ve Azar Azar, Bomba, Honki Ponki gibi şarkılarıyla tanınmaktadır. Vatandaşlar tarafından 2. Sayfa magazin programıne konuk olan isim hakkında araştırma içine girerek, Faruk K kimdir? 2. Sayfa konuğu Faruk K’ın gerçek adı nedir, kaç yaındadır? aslen nerelidir? gibi sorulara cevap arıyorlar. İşte merak edilenler

27.05.2022

FARUK K KİMDİR?

20 Nisan 1973 tarihinde İstanbul Şişli’de dünyaya gelmiştir. Faruk K adıyla bilinen ünlü isim, İstanbul Yapı Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra iki yıl amatör olarak tiyatrolarda rol almıştır.

1991 yılında özel dans derslerine başlamış ve Muhabbet-92 müzikalinde Şener Şen ve Emel Sayın’la aynı sahnede profesyonel hayata adım atmıştır. Yonca Evcimik ile başladığı dans macerasını uzun yıllar boyunca sürdürmüştür.

Dansa devam ederken bir yandan da bestecilik ve söz yazarlığı ile müzik hayatına adım atmıştır. Faruk K, 1996 yılında “Birkaç İyi Adam” grubuyla birlikte ilk single’nı, ardından da Çıtır Kızlar’la aynı kaseti paylaştıkları ikinci albümünü çıkarmıştır.

PEKİ 2. SAYFA KONUĞU OLAN FARUK K’NIN GERÇEK ADI NEDİR?

Faruk K’nın gerçek adı Faruk Kurukaya’dır. 

Faruk K’nın Konuk olduğu Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Programını aşağıdan izleyebilirsiniz!

Faruk K’nın instagram Hesabı: farukkcomtr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.