Fox TV Tozlu Yaka dizisi konusu nedir? Tozlu Yaka oyuncuları kimler?

FOX TV’de ekranlara gelecek olan Tozlu Yaka dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. ‘Tozlu Yaka dizisi konusu nedir? Tozlu Yaka oyuncuları kimler?’ işte merak edilenler…

27.06.2022

TOZLU YAKA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

 Fox Tv ‘nin merakla beklenen dizisi, Tozlu Yaka’nın ilk bölüm izleyici ile buluşuyor. Dizide iki farklı dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayeleri anlatılacak.

TOZLU YAKA OYUNCULARI KİMLER?

Gerilimli sahneleriyle de konuşulacak olan dizinin kadrosunda deneyimli oyuncular Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar gibi isimler rol alırken diğer isimler ise şu şeiklde; Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak.

TOZLU YAKA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ÖZEL YAĞIZOĞLU KOLEJİ NEREDE?

Tozlu Yaka dizisinin çekildiği okul İstanbul Özel Küçük Prens Lisesidir. Bu lise Fransız Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfınına aittir.

Özel Yağızoğlu Koleji olarak tanıtılmasının nedeniyse setin çok fazla ziyaretçi akınına uğramasının önüne geçilmesidir. Gerçekte Özel Yağızoğlu Koleji isminde bir okul ise bulunmamaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.