FOX TV Yeni Dizisi Zengin Kız Oyuncuları Kimler? Dizinin Konusu ne? 2022

18.08.2022

Zengin Kız Dizisi Konusu

Zeynep adlı bebek bakıcısının tesadüfen eline geçen yüklü miktardaki parayla hayatında yepyeni bir sayfa açma çabasını konu alan dizinin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Zeynep maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamayan bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalan güzeller güzeli bir kızdır. Zeynep’in babası ise at yarışı bağımlısı alkolik bir adamdır. Zeynep doğum gününde çok büyük bir para bulacaktır. Zeynep zengin hayatında büyük bir sınav verecektir.

Bulduğu parayı kendisini zengin göstermek için kullanan Zeynep, Köksal ailesini hedef haline getirecek. Ailenin büyük oğlu Onur’u “Tarık Emir Tekin”, ailenin babası Hamit’in Şahika’yla (Nazan Kesal) yaptığı ikinci evlilikten olan büyük kızı Neslihan’a Hazal Filiz Küçükköse hayat verecek. Şahika’nın erkek olması hayaliyle adını daha doğmadan Ümit koyduğu diğer kızını ise Tülin Ece oynayacak. Ümit, annesinin hırslarına inat hayallerinin peşinden koşan bir karakter olarak dizide öne çıkacak.

Lao Tzu’nun “Kaybederek kazanırız, kazanarak kaybederiz” sözünden yola çıkılarak senaryosu yazılan dizide Köksal ailesinin varislerinden Zafer’e hayat verecek oyuncu ise Mustafa Mert Koç.

Müfit Kayacan “Zengin Kız”ın önemli rollerinden Hamit’e hayat verecek. Büyük bir holdingin sahibi olan Hamit Köksal dizide Onur, Neslihan ve Ümit’in babasıdır. Onur (Tarık Emir Tekin), Hamit’in ilk evliliğinden olan oğludur ve aile içinde büyük bir iç savaş vardır.

Oyuncu Kadrosu

Alina Boz (Zeynep)
Taro Emir Tekin (Onur Köksal)
Nazan Kesal (Şahika Köksal)
Tülin Ece (Ümit)
Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan Köksal)
Baran Bölükbaşı (Yiğit)
Kadir Çermik (Samet)
Müfit Kayacan (Hamit Köksal)
Mustafa Mert Koç (Zafer)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.