Gelinim Mutfakta 932. Bölüm 17 Mayıs Tek Parça İzle

17.05.2022

Aslıhan, kaynanası Nuray Hanımın itirafıyla şoke oluyor! Nuray Hanım, kaynanalar odasında bir şey itiraf ediyor. Bu itiraf etmiş olduğu vaka Aslıhan’ı fazlaca şaşırtıyor. Kanal D’nin başarıya ulaşmış yarışması Gelinim Mutfakta’nın 931. Bölümde yarışmaya katılan 187. Haftasının yarışmacısı belli oldu! İşte yeni yarışmacı: Gelin Aslıhan Yiğit, kaynana Nuray Yiğit.Nursel Ergin, 931. Bölümde en beğenmiş olduğu yemeğe 5 puan verdi!

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yiyecek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve görkemli yiyecek tariflerini kaçırma!

Kanal D’nin keyifli yiyecek programı Gelinim Mutfakta, Nursel Ergin  sunumuyla ekrana geliyor! 

Yeni sürprizleriyle, keyifli bölümleriyle, duygu dolu dakikalarıyla ve gerilim dolu Gelinim Mutfakta hafta içi her gün sizlerle… hepsi ve daha fazlası sitemizde…

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Gelinim Mutfakta  932 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Gelinim Mutfakta’nın 187. Hafta yarışmacısı kim?

Gelinim Mutfakta programının 187. Haftasının yarışmacısı belli oldu! Kanal D’nin başarıya ulaşmış yarışması Gelinim Mutfakta’nın 931. Bölümde yarışmaya katılan 187. Haftasının yarışmacısı belli oldu! İşte yeni yarışmacı: Gelin Aslıhan Yiğit, kaynana Nuray Yiğit. Başladığı tarihten itibaren hafta birincilerine 5 altın bilezik ödül veren yarışma programı kasasındaki öteki bilezikleri vermek için kendisine güvenen gelin ve kaynana adaylarını arıyor! Siz de “İyi yiyecek yaparım, altınları kaparım!” diyorsanız linkteki müracaat formunu doldurmaya başlayın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.