Gönül Dağı 5 Kasım son bölümü Full İzle! | Gönül Dağı 75. Bölüm tek parça izle | Gönül Dağı son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarının yakından takip edilen ve üç sezondur milyonları ekrana kilitleyen dizisi Gönül Dağı son bölümünü izleyemeyenler ve tekrar izlemek izleyenler tarafından araştırılıyor ve son bölümde neler olduğu merak ediliyor! Gönül Dağı 5 Kasım son bölümü Full İzle! | Gönül Dağı 75. Bölüm tek parça izle

06.11.2022

Dizi severlerin beğenerek izlediği ve her bölümü heyecanla beklediği Gönül Dağı dizisinin 5 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölümü ( 75. bölüm ) vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Tekrar izlemek ve izleyemeyenler Gönül Dağı 5 Kasım son bölümü Full İzle! Gönül Dağı 75. Bölüm tek parça izle! Gönül Dağı son bölümde neler oldu? gibi aramalar yapıyorlar. İşte Gönül Dağı dizisi son bölümü detayları…

Gönül Dağı 75. Bölüm tek parça izle!

75. bölümün tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

https://trtizle.com/diziler/gonul-dagi

Gönül Dağı son bölümde neler oldu?

Elif ve Kenan’ın isteme günü gelmiştir. Kenan ve ailesi isteme için hazırlıklarını yaparken Elif tarafında işler karışıktır. Serdar’dan gelen mektup, Elif’i bir karar vermeye zorlar. Kasabaya dönen Serdar’la gidecek midir yoksa Kenan’ın yanında kalacak mıdır?

Asuman istifa ettiğini Münir’den gizlemek isterken, Ramazan buna karşı gelir ve tüm gerçeği Münir’e söyler. İstifayı öğrenince öfkelenen Münir ne yapacaktır?

Erkan, Ramazan’ın da yardımıyla Şirin’e bir aşk mektubu yazar. Ancak bu mektuptan Şirin’in ailesi haberdar olunca iki aile karşı karşıya gelir. Bu durumda Sefer ve Zahide ne yapacaktır?