Güncel Benzin motorin fiyatı ne kadar ? | Akaryakıtta indirim olacak mı? | Brent petrol düştü! | Benzin ve motorin de indirim bekleniyor!

25.04.2022

Son dönemde brent petrolün düşüş trendine girmesi vatandaşlar tarafından akaryakıtta indirim beklentisine girmesini beraberinde getirdi. Petrol piyasasındaki dalgalı hareketlerden fazlasıyla etkilenen akaryakıt fiyatlarını sürekli olarak zam ve indirim kararı alınmasına neden oluyor. Özellikle araç sahipleri günlük akaryakıt fiyatlarını takip ediyor. Vatandaşlar günlük olarak güncel akaryakıt fiyat listesi için “25 Nisan 2022 İstanbul, Ankara, İzmir LPG, mazot, akaryakıt, motorin ve benzin fiyatı düştü mü, ne zaman indirim gelecek, 1 litre benzin fiyatı ne kadar, kaç TL oldu?” gibi sorularına cevap arıyor. Peki, Motorin ve benzin fiyatı ne kadar oldu, litre fiyatları kaç TL ? İşte güncel durum…

Brent Petrol Düşüş Trendine!

Petrol piyasasında Çin’deki salgına ilişkin gelen haberler haftanın ilk işlem gününde fiyatlamalar üzerinde temel belirleyici etken oldu. Akaryakıt talebin azalabileceğine yönelik endişelerle ABD ham petrolü 100 doların altına düştü. Brent petrol de yüzde 3’e varan düşüşle 104 doların altını indi.

Brent petrolün varil fiyatı uluslararası piyasalarda 102,38 dolardan işlem görüyor.

Benzin ve Motorin de indirim oldu mu?

25 Nisan pazartesi itibariyle henüz akaryakıtta indirim yapıldığına dair resmi bir açıklama yapılmadı. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.