Güzel Günler Dizisi hangi gün, hangi kanalda başlayacak? Güzel Günler oyuncu kadrosunda kimler var? Güzel Günler dizisi konusu ne?

06.11.2022

Güzel Günler Dizisi hangi gün, hangi kanalda başlayacak?

Show Tv’nin yeni dizisi Güzel Günler ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor, Güzel Günler 1.Bölümü 6 Kasım pazar günü saat 20:00’da başlayacak.

Güzel Günler dizisi konusu ne?

Selma (Leyla Tanlar) bütün çıkar yolların tükendiğini düşündüğü bir anda ona kalan mirası alabilmek için Van’dan İstanbul’a gelir. Altında babasından kalma hurda arabası, yanında varı-yoğu kardeşi Leylim’le birlikte. Mirası alabilmek için tek şart, mirasın diğer ortağı, eski aşkı Mihran’ı (Burak Dakak) bulmaktır. Onunla aynı gün doğan, daha doğdukları gün birbirlerini büyük bir aşkla sevecekleri kehanet edilen, Selma’nın günah keçisi ilan edildiği yangının ardından İstanbul’a göçen Mihran. Selma, İstanbul’da Mihran’ı bulur. Böylece sadece Selma ve Mihran’ın değil, Mihran’ın barista kuzeni Atakan’ın (Olgun Toker), Atakan’ın platonik aşkı boksör Altan’ın (Zeynep Çamcı), Mihranların büyük ve neşeli ailesinin; teyzesi menemenci Kıymet (Binnur Kaya), kuzeni Füsun (Ecem Erkek), annesi Saliha (Seray Gözler), Kıymet’in eli-kolu Feyyaz (Orkuncan İzan) ve ezeli rakibi Hakim’in (Yıldıray Şahinler) hayatı da değişmiş olur.

Güzel Günler oyuncu kadrosunda kimler var?

Selma (Leyla Tanlar)
Mihran (Burak Dakak)
Kıymet (Binnur Kaya) 
Saliha (Seray Gözler)
Füsun (Ecem Erkek)
Altan (Zeynep Çamcı)
Hakim (Yıldıray Şahinler) 
Atakan (Olgun Toker)
Feyyaz (Orkuncan İzan)