İlhan Şen kimdir, nereli, kaç yaşındadır? 

ATV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Sevmek Zamanı dizisinin başrol oyuncusu İlhan Şen merak edilmeye başlandı. İlhan Şen kimdir, nereli, kaç yaşındadır? işte merak edilenler…

20.06.2022

1987 yılının Aralık ayında Bulgaristan’da doğdu. Aslen Bulgaristan Göçmeni’dir. Henüz 2 yaşında iken İstanbul’a yerleşmişlerdir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul’da tamamlamıştır, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur.

17 yaşında iken modelliğe adım atmıştır. 2008 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışması’nda finalist olmuş ve En İyi Mayo Modeli Ödülünü kazanmıştır. 2009 yılında Best Model of Turkey 1. si olmuştur. Ülkemizi doğduğu Bulgaristan’da gerçekleştirilmiş olan Best Model of the World yarışmasında temsil etmiştir. Yarışmanın sonunda Best Model of Europe ödülünü kazanmıştır. Sonrasında Avrupa kariyerine adım atmış ve Milan Fashion Week ile devam etmiştir. 2009 yılından bu yana Tamer Kurter Model Management olarak kariyerini devam ettirmektedir. Joy Models tarafından İtalya ve Fransa’da temsil edilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.