İmane Elbani kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Eşi Kim? Türk mü? Arap mı? Çocuğu var mı?

İman Elbani prenses mi? İman Elbani hamile mi? İman Elbani kimdir ne iş yapar? İman Elbani kimdir nerelidir? El Bani ne demek? İman Elbani Kimdir Kaç Yaşında? Murat Yıldırım şu an evli mi? İman Elbani nereli kaç yaşında? Iman elbani anlamı nedir? Bani Osmanlıca ne demek? Banisi hangi dil? Murat Yıldırım’ın eşi Türk mü? Murat Yıldırım şimdi kiminle evli? Aziz’in eşi nereli? Iman elbani babası kimdir? Iman elbani nerede oynuyor? Murat Yıldırım Umreye kiminle gitti? Aziz dizisine gelen Prenses Kim? Azizdeki Pirenses kim? Murat Yıldırım eski eşi kimdir? Azizdeki misir prensesi kim?

08.10.2022

Aslen Faslı olan İmane Elbani 1987 yılında dünyaya geldi. 2008 yılında Fas’ta güzellik yarışmasına katıldı ve yarışmada güzellik kraliçesi seçildi. Aynı yıl düzenlenen Miss Arab World yarışmasında da birinci oldu. Elbani, Londra’da eğitim aldı. Eğitimi boyuncu Mısır’da ve Fas’ta birçok dizi ve reklam projesinde yer aldı.

İman Elbani 2016 yılında Murat Yıldırım ile evlendi.

Miray adında bir kızları dünyaya gelmiştir.

İnstagram adresi: iman_elbani

El Bani ne demek?

Eski edebi eserlerde ve Arapça ifadelerin kullanımlarında rastlanan bir kelimedir. Bani ifadesi bir eseri oluşturan ve ortaya koyan kişilere denir.