İngiltere’de yayınlanan Aşk Adası isimli programa katılan Türk yarışmacı, Ekin Su Cülcüloğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır, aslen Nereli? Ekin Su Cülcüloğlu Instagram Hesabı

İngiltere’de yayınlanan Aşk Adası isimli programa katılan Türk yarışmacı Ekin Su Cülcüloğlu Ekin Su Cülcüloğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır, aslen Nerelidir?

14.06.2022

İngiltere’de yayınlanan Aşk Adası isimli programa katılan Türk yarışmacı Ekin Su Cülcüloğlu programda İtalyan yarışmacı Davide Sanclimenti ile eşleşti. Bu yarışmaya katılan aslen Türk olan vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Ekin Su Cülcüloğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır, aslen Nereli? Ekin Su Cülcüloğlu Instagram Hesabı nedir? sorularına cevap aranmaya başlandı.

1996 yılında Ankara‘da dünyaya gelen, Ekin Su Cülcüloğlu Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun oldu. Daha önce Ekin Su Cülcüloğlu, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde dikkatleri üzerine çekmişti. 6 Haziran’da İngiltere’de başlayacak olan “Love Island” (Aşk Adası) adlı flört yarışmasına katıldı. Yarışmada İtalyan yarışmacı Davide Sanclimenti ile eşleşti. Bu yarışma dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cülcüoğlu, gündeme geldi, bir çok kişinin tepkisini aldı.

Cülcüloğlu, daha önce de Miss Turkey 2017‘ye katılmış ancak dereceye girememişti. Benimle Söyle yarışmasında da jürilik yapmıştır.

İnstagram Hesabı: ekinsuofficial 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.