Kasaba Doktoru 10.Bölüm 2.Fragmanı

10.06.2022

Kasaba Doktoru 10.Bölüm 2.Fragmanı

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Erol’un fenalaşıp hastaneye gelişi tüm dengeleri altüst eder. Hakan ameliyatı öne çekmek için hızla bir ekip oluşturmak zorundadır. Yalçın, annesinin tedavisini öne sürerek Ömer’i kendi tarafına çekmeye çalışır. Leyla, Ömer’in anası ile ilgili yalanını öğrenince araları açılır. Hakan yapmış olduğu bir plan yardımıyla Yalçın’ı kendi silahı ile vurur ve Mine ile arasındaki buzları eritir. Ömer’in annesinin Uluçınar’a gelişi ile işler değişmiş olur. Yalçın tarafınca istemediği bir şeyi hayata geçirmeye zorluk çeken Ömer, Hakan’a yakalanınca iyice köşeye sıkışır.
Kasaba Doktoru Dizi Konusu

ARC Yapım imzalı yeni dizi Kasaba Doktoru yakında TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Ozan Akbaba’nın paylaşmış olduğu Kasaba Doktoru dizisi, Cenup Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak. Peki Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar… Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği medikal, dram-aşk türündeki yeni dizi Kasaba Doktoru yarın sete çıkacak. Ne vakit başlamış olacağı açıklanmayan Kasaba Doktoru’na efsane adların dahil olduğu öğrenildi.

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) meşhur bir cerrahtır. diziris.com Bir gün, ansızın ortadan kaybolur ve asla kimse onun niçin ortadan kaybolduğunu tam olarak bilmiyordur. Boo Yong-Joo yeniden ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Romantik Doktor adını takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazanmak için bir tabip olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafınca takdir edilmek için tabip olmuştur.

Kasaba Doktoru 10.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Kasaba Doktoru dizisinin yeni kısmı Cuma akşamı saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?

Kasaba Doktoru 10.Bölüm 2.Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.