Konuşanlar 61. Bölüm Full İzle | Exxen 01 Nisan 2022

31.03.2022

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 61. Bölüm Full İzle. Her geçen gün büyümeye devam eden Türkiye’nin ilk digital platformu EXXEN de yayınlan Konuşanlar 61. Bölümü fragmanı yayınlandı. Üyeler tarafından heyecanla beklenen Konuşanlar 61. Bölüm her zamanki günün de yeni bölümüyle üyeler ile buluşacak. Hasan Can Kaya sunumuyla Konuşanlar 61. Bölüm İzle.

Konuşanlar 61. Bölüm İzle

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlayan EXXEN platformu kurulduğu tarihten itibaren hızla büyümeye devam ediyor. İçin de barındırdığı binlerce içerikle insanları uygun fiyata izleme imkanı sunan EXXEN platformunun en çok izlenen programı şuan da Hasan Can Kayanın sunup yönettiği Konuşanlar oldu diyebiliriz.

Kısa zaman da çıkış yakalayarak milyonlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar programı hafta içi cuma günleri yeni bölümleriyle izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. EXXEN platformu üyeleri tarafından heyecanla beklenen yeni bölümü ise 01 Nisan 2022 tarihinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan her bölümü milyonlar tarafından izlenen Konuşanlar programının son yayınlanacak olan 61. bölümü şimdiden merak edilmeye başlandı.

Komedyen Hasan Can Kaya’nın son derece eğlenceli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 61. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 61. bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.