Konuşanlar 75. Bölüm Tek Parça Full İzle 16 Eylül

EXXEN platformunun en çok izlenen programlarından olan Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 75. Bölümü, 16 Eylül Cuma günü yayınlanan Konuşanlar 75. Bölümü Full İzle.

15.09.2022

EXXEN platformunun en çok izlenen projelerinden olan Konuşanlar 75. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri kahkahalara boğan Konuşanlar yeni sezon 75. bölümüyle 16 Eylül cuma günü yayınlanıyor.. Herkes tarafından sevilerek ilgiyle izlenen ve takip edilen Konuşanlar 75. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 75. Bölüm Tek Parça full İzle.

Konuşanlar 75. Bölüm Nasıl izlenir?

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile her hafta yayınlanan Konuşanlar farklı isimlerin yer aldığı yeni bölümüyle başlıyor. Konuşanları izlemek için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Exxen