MasterChef Esra Tokelli kimdir? Esra Tokelli kaç yaşında ve nerelidir?

MasterChef 2020 yarışmacısı Esra Tokelli’nin annesi hayata gözlerini yumdu. Acı haberin duyulması sonrasında vatandaşlar sosyal medya ve arama motorlarında MasterChef 2020 yarışmacısı Esra Tokelli hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki MasterChef Esra Tokelli kimdir? Esra Tokelli kaç yaşında, nerelidir?

28.05.2022

MasterChef 2020 yarışmacısında adından söz ettiren Esra Tokelli vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Esra Tokelli annesini kaybetti. Bu durum sonrasında MasterChef 2020 yarışmacısı Esra Tokelli kimdir araması yapılmaya başladı. Peki MasterChef yarışmacısı Esra Tokelli kimdir? Esra Tokelli kaç yaşında, ve nerelidir?

ESRA TOKELLİ KİMDİR?

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Ev hanımıdır olup aşçılık ile uğraşmaktadır. Evli ve bir erkek çocuğu vardır. MasterChef’e katılamdan önce Seda Sayan’ın sunduğu dönemde ‘Yemekteyiz’ programına da katılmıştır.

Tokelli yemek yapmayı çok sevdiğini ve zamanının çoğu mutfakta geçtiğini, bu nedenle MasterChef yarışmasına katıldğını söylemiştir. TV8’de ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2020 yarışmanda başarı sağlamış ve MasterChef Türkiye 2020 ana kadrosunda yer almaya hak kazanmıştı. Sosyal medyayıda aktif olarak kullanan Tokelli’nin büyük bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

Tokelli’nin İnstagram hesabı: esratokelli

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.