Mayans MC 4.Sezon 10.Bölüm izle

10.06.2022

Mayans MC 4.Sezon 10.Bölüm izle

Mayans MC 4.Sezon 10.Bölüm izle ile Salı akşamı HULU ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Mayans MC 4.Sezon 10.Bölüm fragmanını hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde JD Pardo, Sarah Bolger, Michael Irby benzer biçimde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Mayans MC bu hafta yayınlanacak mı?

Mayans MC 4.Sezon 10.Bölüm izle
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sons of Anarchy ve devam dizisi Mayans M.C. arasındaki ilişki ilerleyebilir. Sutter’ın açıklamalarına bakılırsa, Eylül’de Fox’ta seyirci karşına çıkmaya hazırlananMayans M.C., ana dizi Sons of Anarchy’nin dünyasından fazlaca fazla parça taşıyacak. Nihayetinde ise ana diziyle hikayeleri belirgin bir halde kesişecek. San Diego Comic-Con panelinde söz alan Sutter bu ihtimale şöyleki göz kırptı: “Şimdilik iç içe geçmiş hikayeler yok ancak Sons çok büyük bir dünya.” Sutter bu aşamada orijinal diziyi ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayı istemediklerini belirtirken “Bu sezondan başlayarak bu hikaye birleşme noktalarına göreceğiz” dedi.
MAYANS MC DİZİ KONUSU

Mayans MC, motorsiklet dünyasının ikonik isimlerine ve kanun kaçaklarına Latin Amerikalıların bakış açısından bakan bir karanlık aile draması olarak özetleniyor. Dizisinin beklediği ilgiyi görmediğinden şikayetçi olduğundan devam etmeme sonucu alıp diziyi tamamlamış oldu. Sons of Anarchy’den sonrasında hayranların yeni bir uzantı dizi beklentisi vardı. Kurt Sutter’ın da içinde bu şekilde bir talep oluşmuş ki 2016 senesinde SAMCRO‘nun rakip çetesi olan MAYA’ları merkeze alan yeni bir takım projesini duyurdu. Tabii aslen bu haber SAMCRO üstüne bir uzantı dizi görmek isteyen fanatikleri birazcık hayal kırıklığına uğratsa da Sons of Anarchy tarzında bir takım geleceğini duymak bile heyecanlanmamıza vesile oldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.