Müjde PTT’nin 180. yılına özel 2000 TL değerinde Hediye Çeki Kazandınız! PTT’nin180.yılına özel 2000 TL hediye çeki dağıttığı gerçek mi? PTT 2000 TL doğru mu haber mi?

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında olan olan PTT, 180. yılına özel hediye çeki dağıttığı söylentileri vatandaşlar arasında konuşulmaya başlandı. Bu haberin doğru olup olmadığını merak edenler vatandaşar “PTT’nin180.yılına özel 2000 TL hediye çeki dağıttığı gerçek mi? PTT 2000 TL doğru mu haber mi?” sorularına cevap aramaya başladı.

21.06.2022

Özellikle sosyal medya üzerinden paylaşılan hediye çeki mesajı alan birçok vatandaş, kendisine gelen mesajı dağıtarak hediye çekini kazanacağını düşünüyor. Son günlerde yaygınlaşan bir hedi çeki mesajı ise, PTT’nin 180. yılına özel hediye dağıtılacağı oldu. Bu haberi öğrenen vatandaşlar haberin doğruluğunu merak etmeye başladı. Bunu üzerine, “PTT’nin180.yılına özel 2000 TL hediye çeki dağıttığı gerçek mi? PTT 2000 TL doğru mu haber mi?” şeklindeki sorularla araştırma içine girdiler. İşte detaylar…

PTT’nin180.yılına özel 2000 TL hediye çeki dağıttığı gerçek mi?

Özellikle whatsapp üzerinden yayılan hediye çeki kazanma mesajları ile vatandaşlar, hediye çeki kazandığını düşünerek PTT şubelerinin yolunu tutuyor. Ancak gelen hediye kazandınız mesajları gerçek olmayıp, gönderilen linke tıklandığında cihazlarınıza virüs bulaşmasına ve daha çok mağduriyete sebep olabiliyor. PTT’nin herhangi bir hediye çeki kampanyası bulunmuyor. Güvenli olmayan kaynaklardan gelen mesajların açılmaması, özellikle linklere asla tıklanmaması tavsiye ediliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.