Nagihan Karadere’den Hakan Ural’a; ‘Evlat olsa sevilmez’ cevabı!

Hakan Ural’ın kendisi hakkında “Evlat olsa sevilmez” yorumunda bulunması üzerine Nagihan Karadere; “Şimdi evlat olarak kendisi sevilmiyor, ilahi adalet tecelli etti” dedi.

20.07.2022

Yorumculuk yaptığı dönemde Nagihan Karadere için “Evlat olsa sevilmez” yorumunda bulunan Hakan Ural bu sözleri sonrasında gündeme oturmuştu.

Selçuk Ural katıldığı bir Youtube kanalı programında oğlunun tek gecelik ilişkisinden dünyaya geldiğini ve bunu gençlik hatası olarak gördüğünü söylemişti. Önce, oğlunu kabul etmemiş ve DNA testi yaptırmıştı. Bu açıklamalar sonrasında Nagihan Karadere’de sosyal medyadan Ural’a göndermelerde bulundu.

Nagihan “ilahi adalet tecelli etti

Hakan Ural hakkında gündeme gelen bu iddialar üzerinde eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere’den sosyal medya hesabı üzerinden konuya dair paylaşımlarda bulundu. Hakan Ural’ın Survivor Panorama’da yorumculuk yaptığı sırada kendisine “evlat olsa sevilmez” dediğini hatırlatan Nagihan Karadere,  “Kurban olduğum Allah’ım canımı yakanları hep bana bir bir gösterdi. Hem de hiç şaşmadan gösterdi. Kolay kolay ah etmem sadece Allah’a havale ederim. Kimsenin ahı kimsede kalmıyor. Çok şükür vicdanım çok rahat daha neler neler göreceğim bundan hiç şüphem yok. Zamanında benim için ‘evlat olsa sevilmez’ demiştin. Şimdi evlat olarak sevilmeyen birisin… Hakan Ural ilahi adalet tecelli etti!” dedi.