Nükhet Duru neden gündeme geldi? Nükhet Duru tayt giyen kadınlar hakkında ne söyledi?

Bir giyim firmasının düzenlediği programa katılan Nükhet Duru, program öncesinde söylediği sözler ile dikkatleri üzerine çekti. Sözleri nedeniyle kadınların tepkisini çeken Nükhet Duru ne söyledi? ne dedi? merak ediliyor. Vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, Nükhet Duru neden gündeme geldi? Nükhet Duru tayt giyen kadınlar hakkında ne söyledi?

27.10.2022

Duru, kadınların tayt giymelerinden rahatsız olduğunu dile getirmesi nedeniyle gündem oldu. Peki, Nükhet Duru neden gündeme geldi? Nükhet Duru tayt giyen kadınlar hakkında ne söyledi? İşte detaylar…

NÜKHET DURU NE SÖYLEDİ?

Bir giyim firması tarafından düzenlenen Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen programa katıldı. Programa katılanlar arasında, Nükhet Duru’nun yanı sıra Buket Taşdelen, Pınar Altuğ Atacan, Edvina Sponza, Esra İnceefe, Mihre Mutlu, Yasemin Öğün, Müge Tezman Sırmabıyık gibi isimler yer alıyor.

Ünlü isim Nükhet Duru, program öncesinde, “Ben bu sisteme karşıyım. Herkesin herkese rahatlıkla ulaşabileceği bir dönemde starlık olayını bir kez daha gözden geçirmek lazım” ifadelerini kullandı.

DURU, “NE OLUR BU TAYT OLAYINA ‘DUR’ DEYİN ARTIK!”

Kadınların tayt giymesinden rahatsızlık duyduğunu dile getiren Duru, şunları dile getirdi;

Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız.