Onlyfans nedir? Only fans nasıl kullanılır? Kimler Üye olabilir? Kim kullanabilir? Nasıl Para Kazanılır?

10.07.2022

Son zamanlarda popüler bir site olan Onlyfans.com Londra merkezli bir aboneler üzerinden para kazanma yöntemi olan web sitesidir. Genel olarak yetişkin içerikler barındırsa da, içerik üreticileri arasında, müzisyen, doktor, diyetisyen gibi meslek gruplarından da insanlar mevcuttur. Peki olarak nedir bu Onlyfans?

 Onlyfans nedir Kimler Üye olabilir? Kim kullanabilir?

Onlyfans, herkese kazandırma mantığı ile çalışan ve geliştirilen bir sosyal medya hizmeti sunan web sitesidir. Merkezi Londra olan Web sitesinde, aylık 100.000 – 1.000.000 dolar arası hatta daha da üzerinde para kazanma imkanı bulunmaktadır.

Sitenin mantığı tam olarak şöyle, kullanıcılar siteye üye oluyorlar. Üye olduktan sonra yayınladıkları video yada fotoğraflardan para kazanabiliyorlar. Üye olan kullanıcı, istediği kişinin paylaşımlarını görebilmek için, aylık abone olarak ücretlerini ödemek zorunda. Ücretsiz hesaplarda bulunmaktadır. Bu hesapların paylaşımlarını görebilmek için yine kart bilgilerinizi girmek zorundasınız. Ne kadar çok aboneye sahip olursanız, o kadar fazla para para kazanabiliyorsunuz.

Onlyfans Sitesi için Buraya Tıklayın!

OnlyFans, içerik oluşturucu ve hayran bağlantılarında devrim yaratan sosyal platformdur. Site, her türden sanatçı ve içerik oluşturucuyu içerir ve hayran kitleleriyle özgün ilişkiler geliştirirken içeriklerinden para kazanmalarına olanak tanır.

Diğer sosyal platformlardan farklı olarak OnlyFans, tüm içerik oluşturucu türlerini ve içeriklerini memnuniyetle karşılar. Platform, içerik oluşturucu etkileşimini optimize etmek için tasarlanmıştır. Bir içerik oluşturucu gönderi paylaştığında, hayranlarının %60’ından fazlası içeriği görür ve içerikle etkileşime girer. İçerik oluşturucular tarafından gönderilen doğrudan mesajların %80’inden fazlası görülür ve açılır. 100’den fazla içerik oluşturucu, içeriklerinden OnlyFans’ta para kazanmaya başladığından beri 1 milyon doların üzerinde para kazandı. Daha fazla içerik oluşturucu, hayranlarıyla bağlantı kurmanın bir yolu olarak içeriği kullandıkça platform büyümeye devam ediyor.