Onur Şener kimdir? Neden kim tarafından öldürdü?

Sosyal medya üzerinde ünlü müzisyenin ölümü gündem oldu. Onur Şener’in ölümü merak edilmeye başlandı. Peki, Onur Şener kimdir? Neden kim tarafından öldürdü?

03.10.2022

Onur Şener kimdir?

Onur Şener 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara TED Koleji’nden mezun olmuştur. Müzikle ilgilenmeye devam etmiştir. 2013 yılında O Ses Türkiye’ yarışmasına katılarak Show Must Go On şarkısını seslendirmiştir. Sel Suyu adında albümü olan müzisyen birçok yerde sahne almıştır.

Evli olan Şener iki çocuk babasıydı.

Neden öldürüldü?

Ankara’da bir eğlence mekanında sahnede ile bir grup Şener’den istek parça istedi. Şener ise şarkıyı bilmediğini gerekçe göstererek çalmadı. Bunun üzerine istek de bulunan gruptan üç kişi Şener’le sözlü olarak tartışmaya başladı. Mekan çıkışında müzisyeni beklemeye başlayan 3 kişi, ellerinde bulunan cam şişelere müzisyene saldırmaya başladılar. Ağır yaralanan müzisyen hastaneye sevk edildi, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kim tarafından öldürüldü?

Haluk Levent, sosyal medyada yaptığı paylaşım da “Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığında müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar” ifadelerini kullandı.