Op. Dr. Salih Selman kimdir, aslen nereli, kaç yaşındadır? Evli mi? Gündem olan videosunu izle

17.07.2022

Salih Selman, 1961 yılında dünyaya geldi. Kurmay Albay olan babasını çocuk yaşta kaybetti. 1980 senesinde Saint-Joseph Fransız Lisesi’ni bitiren Selman, 1986 senesinde İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1991 yılında aynı üniversitede genel cerrahi alanında yüksek lisansını tamamladı. Sonrasında meme cerrahi ve proktoloji alanında üst ihtisasını bitirdi.

1986 ve 1993 seneleri arasında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde görev yapan Salih Selman, 7 yıl boyunca Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. 3 yabancı dil bilen Selman, 40 yaşında hafız oldu. Sporlada ilgilenen Selman’ın farklı madalyaları bulunuyor.

Op. Dr. Salih Selman, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan Şule Selman ile evlidir. Selman çiftinin Saliha Büşra isminde bir kızları var.

İlave TV muhabiri Arif Kocaman sosyal medyada bir paylaşım yaptı. Operatör doktor Salih Selman’ın Bekir Develi’nin programına katılıp açık kalp ameliyatı yaptığını anlattığı anları aktararak “15 Temmuz’da birisi uçağa kafa atar birisi açık kalp ameliyatı yapar ulan ne sahtekar bu tipler ya” açıklamasını yaptı. Bu paylaşımın ardından Salih Selman Twitter’da gündem oldu.

15 Temmuz'da birisi uçağa kafa atar birisi açık kalp ameliyatı yapar ulan ne sahtekar bu tipler ya 😂😂