RTÜK Survivor tepkilerine kayıtsız kalmadı! Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu paylaştı!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu Twitter’da, Survivor paylaşımı yaptı; “Birçok açıdan büyük bir tepki var yarışma organizasyonuna”

05.07.2022

Bu yılki Survivor All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı olunca Acun Ilıcalı’ya ve yapım ekibine tepkiler kesilmek bilmiyor. Acun Ilıcalı ise gelen tepkilere karşı, “Gerekirse noter tasdikli oyları yayınlarız. Kimse bizim namusumuza dil uzatmayacak, herkes haddini bilecek” ifadelerini kullanmıştı.

Ancak bu durumda tepkileri dindirmeye yetmedi. Sosyal medyada Nisa Bölükbaşı’na ve Acun Ilıcalı’ya tepkiler gelmeye devam ediyor. Bu tepkiler gündemde iken, #SurvivorAllStar2022 etiketi kullanarak bir paylaşımda RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu’dan geldi.

Uslu paylaşımın da, “Hem gelen tepkiler hem yorumlar hem de şikayetlere bakacak olursak #SurvivorAllStar2022 yarışmasında yarışma sonuç aşaması veya son finale doğru uygulamaları ile yarışmayı takip edenleri pek de tatmin etmemiş durumda. Bir çok açıdan büyük bir tepki var yarışma organizasyonuna.” ifadelerini kullandı.