Seda Sayan boşanıyor mu? Seda Sayan, Çağlar Ökten’den boşanacak mı? Seda Sayan Açıkladı!

Geçen Nisan ayı içerisinde kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile evlenen ünlü şarkıcı ve program sunucusu Seda Sayan boşanıyor mu? Seda Sayan, Çağlar Ökten’den boşanacak mı? Seda Sayan Açıkladı!

20.06.2022

59 yaşına giren şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile geçen nisan ayı içerisinde sürpriz bir şekilde evlenmişti. Çift hakkında ortaya atılan dedikodular nedeniyle ‘Seda Sayan boşanıyor mu? Seda Sayan, Çağlar Ökten’den boşanacak mı?’ soruları sorulmaya başlandı.

Seda Sayan boşanıyor mu? Seda Sayan, Çağlar Ökten’den boşanacak mı? Seda Sayan Açıkladı!

Yeni gelin Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten’in soyadını sildirmek için dava açması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu dedikoduların ardından çift haklarında çıkan haberlere ünlü şarkıcıdan açıklama geldi.

Sayan’ın açıklaması; “Boşanacağımız, hatta evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok. Kadınların kendi soyadını kullanma hakkı var. Eğer ben eşimin soyadını alacak olursam bir sürü evrakta değişikliğe gidilecekti, bunlarla uğraşmak istemedim. Yoksa kurban olurum ben onun soyadına…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.