Selin Ritter kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Ne olmuştu? Selin Ritter Akşener’e ne sormuştu?

08.08.2022

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Yalova gezisinde, sokakta kendisine soru sorduğu için azarlanan 16 yaşında olduğu öğrenilen genç bir kızdır.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti genel başkanı Akşener, Yalova gezisinde, sokakta vatandaşlarla görüşmüş, esnaf ziyaretlerinde bulunmuştu. Sokakta bulunduğu esnada 16 yaşındaki genç kız Akşener’e soru sorması üzerine, İYİ Parti lideri genç kızı azarlar bir şekilde parmağını sallayarak genç kıza cevap vermişti. Bu yaşananlar üzerine Akşener’e tepkiler gelmişti.

Yalova ziyaretindeki ziyaretinde genç kızın uyuşturucu ile ilgili soru sormuştu. Bunun üzerine Akşener, genç kızı azarlar bir şekilde cevap vermişti. Daha sonrasında Meral Akşener sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, “Bak Sayın Recep Tayyip Erdoğan sana ulaşamayan Ak Partili kızlarımız bana soruyor: Süleyman Soylu’nun dediğine göre Ak Parti iktidarı, 15 Temmuz 2016’ya kadar uyuşturucuyla mücadele etmemiş. Bu iddia karşısındaki cevabını milletçe, merakla bekliyoruz. Haydi bakalım buyurun, açıklayın” ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.