Sevmek Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı izle youtube | “Sen benim felaketim olacaksın!”

11.07.2022

Fragmanı izlemek için tıklayın

Sevmek Zamanı Pazartesi 20.00’de atv’de

Oyuncular: İlhan Şen (Kağan), Deniz Işın (Firuze), Toprak Can Adıgüzel (Feryat), Serenay Aktaş (Leyla), Çağdaş Onur Öztürk (Taner), Nimet İyigün (Zeynep), Onur Gözeten (Ömer), Beran Soysal (Mehmet), Muttalip Müjdeci (Muhsin), Derya Pınar Ak (Çiğdem), Ozan Yiğit (Serdar), Zeynep Oymak (Bahar)

“Neden ben bunu yaşamak için bedel ödemek zorundayım?”

Nezarete düşen Firuze, onu Kağan’ın şikayet ettiğini düşünmektedir oysa gerçek çok farklıdır. Feryat, soluğu kardeşinin hayatını mahvettiğini düşündüğü Kağan’ın karşısında alır. Firuze’yi demir parmaklıkların ardından çıkaran Kağan, Leyla’nın ona büyük zararlar verebileceğini anlayınca iki yıllık suskunluğuna son verir. Leyla’nın yüzüne kızlarının hayatına mal olan kaza ile ilgili sarsıcı gerçekleri haykırır.

Kağan, Firuze’ye tertemiz gidebilmek için zaten kağıt üzerinde olan evliliğini bitirecek adımı atmaktan da geri durmaz. Ancak tüm bunlar Leyla’nın yeni hamlelerine engel olmadığı gibi Firuze’ye karşı daha fazla diş bilemesine neden olur. Firuze ise Kağan’ın attığı adımlar karşısında kafası karışmış ve ne yapacağını bilemez haldedir.