Sibel Ülker Kimdir? Neden Gündem Oldu? Ne paylaştı? Ne söyledi?

Sibel Ülker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım.”

21.07.2022

Sibel Ülker, Benim Adım Melek dizisinde Seyit karakterini canlandıran çocuk oyuncu Poyraz Ar’ın annesidir. İstanbul’da dünyaya gelmiş olup, 39 yaşındadır. Sibel Ülker 11 Mart 2021 tarihinde Kutsi ile evlendi.

Sibel Ülker’in, Kutsi ile yer aldığı fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşması sürpriz aşkı ortaya çıkarmıştı.

Instagram hesabından açıklama yapan Sibel Ülker, “Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım… Şu an söyleyeceğim tek şey bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! Ve o maskelerinin altında hiç bilmediğiniz yüzleri var!” mesajını paylaştı.

Sibel Ülker, daha sonra tekrar yeni bir paylaşım yaparak, söylediklerinin yanlış anlaşıldığını ifade etti:

Dünkü yaptığım paylaşım tamamen yanlış anlaşılmıştır. Paylaşımımda sevgili eşim Kutsi’nin ismi dahi geçmemiştir. Kendisiyle boşandığımız gibi böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Konu zaten Kutsi’yle evli olduğum için etraftan yapılan manipüle ve baskılarla alakalıdır. Yüzlerinde bir maskeyle bana oyunculara taş çıkartan performans sergileyip arkamdan çevrilen işlerdir. Gizli olan Instagram sayfamdan yaptığım bu paylaşımın böyle yorumlanarak yayılmasına ve gündemi meşgul etmesine üzgünüm.