Sokağın Çocukları 6. Sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon olacak mı? Tarih belli mi? Blu Tv 1. bölüm Hangi tarihte yayınlanacak?

Blu Tv Orjinal dizisi olan ve 5. sezonu 6. bölümde final yaparak tamamlayan Sokağın Çocukları, dizinin yakın takipçileri tarafından 6. sezonu merakla bekleniyor. Peki, Sokağın Çocukları 6. Sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon olacak mı? Tarih belli mi? Blu Tv 1. bölüm Hangi tarihte yayınlanacak?

27.09.2022

Dizinin konusu: Sokağın kurallarıyla büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üzerinden ‘sokağın adaleti’ kavramına farklı, evrensel ve gerçekçi bir bakış. Murat, 23 yaşında bir delikanlıdır. Dul annesiyle beraber yaşayan Murat yeri gelir küçük kardeşi Çarli ve yaşça kendisinden büyük olmasına rağmen ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat aynı zamanda zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbette güç savaşında dengeleri de etkileyecektir. Murat bir yandan iki kardeşi ve annesi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, diğer yandan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye çalışmaktadır. Tabii her hikâyede olduğu gibi Sokağın Çocukları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları oyuncu kadrosu: Hakan Erkuran, İbrahim Kuşçi, Kadir Parlak, Alper Parlak, Arda İlkin Parlak, Ayşegül Özcanlı, Burçin Börü, Tayfun Sevgili, Tümer Adakaner, Zafer Çiftçioğlu, Furkan Murat Uğur, Gökhan Diğicibaşı,  Kerem Ali Yengüner, Mehmet Elçiçek, Nesih Turunç, Oğuz Öztaş, Seyfettin Azrak, Soner Çelik,  Zekai Sinan Özer

Sokağın Çocukları 6. Sezon ne zaman başlayacağına dair Blu Tv ve yapımcılar tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.