Son Otobüs Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

03.04.2022

Son Otobüs Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek analiz yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Son Otobüs dizi mevzusu, yorumu, The Last Bus analizi, tenkidi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, rejisörü, senaryocuyu, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç kısım, kaç sezon gibi suallerin yanıtlarına erişeceksiniz. Öteki güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
Hakikatinde bugünün dünyasında sıkça baktığımız ve insandan uzaktan “robotik âlem” kavramını derinlikleriyle izleyiciye sunarken hayal dünyamızı aydınlatmaya yürekleniyor. Dışarıdan bakıldığında oldukça kullanışlı ve hayırsever duran bu aşamanın fena doğrultuları ise bazı yapımların getirisiyle insanoğluna aktarılıypr. El alın terinden yoksunlaşma, insan gücünün yok olması gibi negatifliklere ilaveten; robotların, insanlığa karşı başlattığı savaşlar, son ayların en trend içerikleri arasında boy gösteriyor.

Paul Neafcy tarafından yaratılan, Netflix’in son versiyon bilim-kurgu dizisi The Last Bus (Son Otobüs) da belirtildiği gibi, belki yakın gelecekte belki de günümüz koşullarında var olan bir işleyişi kaleme alıyor.
İnsanlar hali hazırda daha aşina biçimde yer alsa da popüler şirketin inşa ettiği robotlar, küreler ya da buluşlar, seyyarenin pakliğini, hijyenliğini, düzenini veya sıradan işleyişini koruma maksadı taşıyor.

Son Otobüs Dizi Yorumu

Nas, Misha, Sophie, Bethan, Josh, Danny, Tom ve Chelsea adlı ortaokul, öğrenemedin lise öğrencileri ise Son Otobüs’ün fitilini ateşleyen gelişmelere ortak olarak hikâyenin kaba güzergahını ortaya çıkarıyor. Bahsi geçen teknoloji işletmesine geziye giden ufak fertler, şirketin ölümcül makinalarıyla tanıştıklarında, ortalık kan gölüne dönmeye başlıyor.
Mesullük duygusunu gerek fertsel gerekse kitlesel ebatta işlemesi, teknolojinin pozitif ya da negatif güzergahlarının ortaya çıkışı ile genel bir farkındalık yaratması eşi temalarıyla hem cümbüşlü hem de bilimsel, sinematik bir portre ediyor. Netice olarak: 6/10.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.