Songül Karlı’yı Dolandırdığı iddia edilen eski eşi Metin Yüncü Kimdir? Ne iş Yapıyor? Çocuğu var mı?

06.07.2022

22 Mart 2017 tarihinde eşinden boşanan Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını açıklamış ve Müge Anlı’ya başvurmaya karar verdiğini söylemişti. Songül Karlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yeni sezonda programın canlı yayınında hakkını arayacağını söylemişti.

Sanatçı ve sunucu Songül Karlı, 2012 yılında sunduğu evlilik programının canlı yayınında Metin Yüncü ile nikah masasına oturmuştu. Metin Yüncü’nün Karlıyı 100 Milyon TL dolandırdığı iddia edilmişti.

METİN YÜNCÜ KİMDİR?

Metin Yüncü, ilk olarak 2009 yılında oyuncu Binnaz Avcı ile olan ilişkisi nedeniyle gündeme gelmişti. Magazin dünyasının dışında olan Yüncü, bir çok alanda faaliyet göseteren sektörlerde bulunuyor. Metin Yüncü, 2012 yılında o yıllarda evlilik programı sunan Songül Karlı ile evlenmişti. Çift canlı yayında nikah masasına oturmuştu. Metin Yüncü, inşaat ve emlak sektörü dışında gemicilik sektöründe de faaliyet gösteriyor. Songül Karlı ile evlenmeden önce bir evlilik daha yapan Metin Yüncü’nün bir çocuğu bulunuyor.